«کابوس نامه» تحربه ای از «وحید رهبانی»وحید رهبانی تجربۀ تازۀ نمایشی خود را با گروهی از هنرجویان تئاتر، از ۱۷ مهر در در «تماشاخانه پارین» واقع در موزۀ «تماشاگه زمان» روی صحنه می برد.

«کابوس نامه» که حاصل کارگاه آموزشی یک سالۀ وحید رهبانی با جمعی از هنرجویان است، نمایش واره ای است که از از رویاها و کابوس های هنرجویان شرکت کننده در این کارگاه آموزشی شکل گرفته است.

به گزارش روابط عمومی این نمایش، وحید رهبانی در شیوۀ اجرایی این اثر سعی داشته تا از طریق درگیر کردن تمامی احساسات، به تماشاگر آزادی کاملی برای تخیل تک تک تصاویر و در نتیجه «دیدن» قصه بدهد.

«تماشاخانه پارین» که از ۱۷ مهرماه در دو سانس ۱۷ و ۱۹:۳۰ میزبان «کابوس نامه» خواهد بود، سالن کوچکی در بخشی از موزۀ  «تماشاگه زمان» واقع درخیابان زعفرانیه است که مدتی پیش افتتاح شده و تاکنون میزبان چند نمایش در حوزۀ تئاتر کودک بوده است.

علاقمندان برای خرید اینترنتی بلیت «کابوس نامه» به قیمت ۱۵,۰۰۰ تومان می توانند به وب سایت گروه تئاتر «نقشینه» به آدرسwww.naqshinehtheatre.ir  مراجعه کنند یا برای تهیۀ بلیت به شکل حضوری به «تماشاخانه پارین» – واقع در خیابان ولیعصر،خیابان شهید فلاحی (زعفرانیه)، نبش کوچۀ پرزین بغدادی - مراجعه کنند.

هم چنین شماره تلفن های ۰۹۳۶۴۳۱۴۷۶۶ و ۰۹۳۵۳۸۶۶۳۷۶ آمادۀ پاسخ گویی به سوالات مخاطبان دربارۀ این تجربۀ نمایشی است.

بیشـتر بخـوانیـد:

چگونه نیروی جادویی هارولد پینتر «مرگ و دوشیزه» را نجات داد
بهرام بیضایی: آیا فردا روز بهتری است؟
معرفی کتاب: نمایشنامۀ «پینوکیا» نوشتۀ «استفانو بننی»
«رابرت لوپاژ»؛ قدم زدن در جاده ای بی پایان، به سوی رویا
فراز و نشیبِ «تئاتر دانشگاهی» (3) ؛ وصلۀ ناچسبِ «تئاترِ فاخر»
آنچه «اشیل» به جا گذاشت؛ دستِ سرنوشت در آستین بازیگر دوم (1)
چه کسی نام مترجم «ویتسک» را از بروشور نمایش حذف کرد؟
نامۀ محمد رضایی راد به رضا ثروتی؛ پایان «مصلحت» کجاست؟
پیام «داریو فو» برای «روز جهانی تئاتر» در سال 2013