«تن تن و راز قصر مونداس»پیش فروش اینترنتی بلیت های نمایش «تن تن و راز قصر مونداس» نوشتۀ محمد چرمشیر که با کارگردانی آروند دشت آرای از ۵ بهمن ماه در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود، آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی این اثر نمایشی، برای رفاه حال دانشجویان و علاقه مندان «تن تن و راز قصر مونداس» پیش فروش بلیت های هفتۀ اول اجرای این نمایش با ۲۰ درصد تخفیف ویژۀ انجام می شود.

این تخفیف تنها ویژۀ دوران پیش فروش است و با شروع اجرای نمایش کلیۀ بلیت های باقی مانده به صورت تمام بها فروخته خواهد شد.

تن تن یکی از شناخته شده ترین شخصیت های داستان های مصور در سطح جهان است. این شخصیت جذاب داستانی مخلوق ژرژ رمی بلژیکی است که عموماً در جهان با نام مستعار هرژه شناخته می شود.

مجموعه داستان های تن تن از انتشار نخستین قسمت های آن در سال ۱۹۳۰ تا به حال به بسیاری از زبان های زندۀ دنیا – از جمله به زبان فارسی- ترجمه شده و علاقه مندان بیشماری را به سوی خود جلب کرده اند.

اکنون برای نخستین بار در ایران محمد چرمشیر تصمیم گرفته است در همکاری با آروند دشت آرای شخصیت های آشنای این داستان را بهانه و دستمایۀ خلق داستان و نمایش تازه ای قرار دهد.

در این نمایش بازیگرانی مانند حسن معجونی، سعید چنگیزیان، طناز طباطبایی، محسن حسینی، سحر دولتشاهی، شبنم فرشادجو، الهام کردا، کاظم سیاحی، اشکان صادقی، اشکان جنابی، مهدی بجستانی، هومن کیایی و … در ظاهر شخصیت های آشنای مجموعه داستان های تن تن حضور خواهند داشت و روایتگر «تن تن و راز قصر مونداس» بر صحنۀ تئاتر خواهند بود.

«تن تن و راز قصر مونداس» با شعار تبلیغاتی «این تن تن ماست» از ۵ بهمن ماه، ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر  روی صحنه می رود.

علاقه مندان به تماشای این اثر از هم اکنون می توانند برای خرید اینترنتی هفتۀ نخست اجرا ( با ۲۰% تخفیف ویژۀ دوران پیش فروش) به سایت تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های ۱۶ و ۸۸۸۱۴۱۱۵ با مجموعه تماشاخانه ایرانشهر و شماره تلفن ۰۹۳۶۹۱۹۳۸۷۲ با مسئول هماهنگی گروه نمایشی در ارتباط باشند.

.

«تن تن و راز قصر مونداس»

کارگردان: آروند دشت آرای/ نویسنده: محمد چرمشیر

بازیگران: محمد حسن معجونی، سعید چنگیزیان، محسن حسینی، طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی، شبنم فرشادجو، الهام کردا، کاظم سیاحی، اشکان صادقی، اشکان جنابی، مهدی بجستانی، حمید فلاحی، داریوش فائزی، هومن کیایی، امیرحسین طاهری، آرزو عالی، امیر رجبی، شهریار فرد، امین موحدی پور.

طراح لباس: آتوسا قلمفرسایی/ طراح صحنه: آروند دشت آرای/ طراح گریم: سارا اسکندری

 روابط عمومی: سرویس خبری پی آرت و نازنین قنبری/ عکاس: رضا قاضیانی/ طراح اسلوگان: رضا اسلام پناه/ طراح گرافیک: بهراد جوانبخت

گروه کارگردانی: شقایق رحیمی راد، شقایق کفیلی/ مدیر تولید: حمید خرم طوسی

از ۵ بهمن ۱۳۹۱/ تماشاخانه ایرانشهر/ سالن شماره یک/ ساعت ۱۹:۳۰

بیشـتر بخـوانیـد:

با خستگی پير می شويم
پرمخاطب های «تئاتر شهر» در سال 90 کدام نمایش ها بودند؟
گزارشی از نشست خبری نمایش «ایوانف» در شیراز
بشنوید؛ نمایشنامه خوانی «آسید کاظم» به یاد «محمود استاد محمد»
رونمایی از «هزار افسان کجاست؟» اثر «بهرام بیضایی»
استاد از میانِ ما رفت؛ «حمید سمندریان» دارِ فانی را وداع گفت
گزارشِ سکوت؛ ادای احترام «حسن معجونی» به «حمید سمندریان»
فراز و نشیبِ «تئاتر دانشگاهی» (1) ؛ این جاده یک طرفه می شود
یادداشتی از «محمد چرمشیر»؛ درخت جهان دوباره شکوفه داده است